Sakau taip nedaug, nes labai daug jau padaryta. Ir išsamus maisto gamybos proceso aprašymas, ir kalkuliacinės lentelės, ir interjero pasikeitimai. O beliko užvilkti keturis kėdžių atlošus, atvežti rūbų spintelę ir viską vėl kruopščiai išvalyti. Darbo daugiausiai dienai, bet jaučiu, kažkodėl, kad tai užtruks ilgiau. O gal ir ne, nes prieš kelias dienas parašiau dalį įrašo apie dar nepadarytus darbus, o šiandien didžioji jų dalis jau padaryta.

Darbas, pareikalavęs visos dienos - kriauklės montavimas. Kaip ir daugelį dalykų, kriauklę pavyko gauti už 0 Lt, pagal skelbimą.  Važiuodamas pasiimti maniau, kad ten bus tik kriauklė ir maišytuvą jau teks pirkti, todėl pamatęs jį prisuktą prie kriauklės labai apsidžiaugiau. Buvo ir spintelė, bet pastaroji po mano detalios apžiūros neteko rankenėlių ir vyrių, o medinės dalys susipažino su konteineriu. Gaila, bet buvo visiškai nebetinkamos. Viską išardęs dalimis ir nuėmęs maišytuvą ėmiausi valymo, nes viskas buvo aptaškyta glaistu ir tinkavimo skiediniu - kriauklę atidavė žmogus, kuris darė remontą. Ir štai, po kelių valandų, ji vėl švytėjo kaip nauja. Beliko nupjauti dalį stalviršio ir viską sumontuoti į savo vietas. Santechniniai darbai pavyko gana lengvai, išskyrus vietas, kur teko sujungti metalines alkūnes. Po kelių metrų sandarinimo juostos vanduo nustojo lašėti. 

Santechninis Lego
 
Atnaujinta plautuvėSenai plautuvei naujos dalys
 
 
Konstruktorius sukonstruotas

Sesės plautuvės

Dar vienas džiugus pasikeitimas - metaliniai apvadai ant stalviršio kraštų. Buvau suplanavęs tą padaryti vėliau, bet džiaugiuosi, kad teko dabar. Dabar bus ramu dėl valymo. Dabar visi paviršiai ir kraštai lygus, lengvai valomi ir esant reikalui dezinfekuojami.

Metaliniai apkaustai     Aukšto lygio stalviršis
Metaliniai apkaustai

Atkeliavo ir vandens negeriančios grindys. Sukau galvą kaip išspręsti šį uždavinį ir sumąsčiau, kad geriausiai mano situacijai tiktų guminis keičiamas kilimėlis. Pradžioje ieškojau vien tik guminio, be audeklo paviršiaus kilimo. Tokių yra pirkti, jie kainuoja apie 200 litų. Todėl pradžiai priėmiau sprendimą nuomoti kilimėlį, kurio apačia iš lygios gumos, tai kodėl ta apačia negalėtų tapti viršumi. Ir štai, guminės grindys patiestos. Jos gali būti keičiamos, kai tik susipurvins ir tai kainuos 10 litų. Taip pat mažos, bet svarbios detalės - valymo inventoriaus ir paviršių bei sandėliavimo vietų sužymėjimas. Tai būtina kiekvienoje profesionalioje virtuvėje. Pakeliui su visais darbais nudažėme ir meniu lentas.

Meniu lenta

Meniu lenta

Dažymo darbai baigti

Dažymo darbai baigti

Likusių darbų sąrašas

Likusių darbų sąrašas

Kiekvienas padarytas darbas ir pašalintas trūkumas artina atsidarymo dieną. Labiausiai mane įkvėpė ir jėgas sugrąžino makaronų gaminimo mašinėlė, kurią padovanojo Danutė, mano žmonos mama. Tiems, kurie įsivaizduoja, koks tai malonumas, nieko nesakysiu, o tiems, kurie neįsivaizduoja - jūs neįsivaizduojate koks tai nerealus dalykas. Bet čia ir sustosiu, nes pirmas naminių makaronų gaminimas vertas atskiro įrašo.

Patiko (0)

Rodyk draugams